Zakupy online – wygoda na co dzień

Nie da się ukryć, że rozwój technologii znacznie ułatwił nam codzienne życie. Ogrom rzeczy jesteśmy już w stanie zrobić bez wychodzenia z domu, co poza zaoszczędzeniem czasu, stwarza multum dodatkowych korzyści. Nie inaczej jest z zakupami. Któż z nas nie lubi w spokoju swojego domowego zacisza przejrzeć interesujące nas produkty i zamówić je potem prosto do domu, albo np. do pobliskiego paczkomatu? Jeszcze jak dodamy do tego fakt, że inteligentna wyszukiwarka jest nam w stanie w tym pomóc, to czego chcieć więcej?...

Read More

SXO – nowa strategia marketingowa dla każdej strony www

Marketing internetowy jest dynamiczne rozwijany już od wielu lat. W obliczu ogromnej konkurencji każdy twórca strony internetowej zmaga się ze zdobyciem nowych użytkowników. Na szczęście jednak istnieją liczne strategie marketingowe, które pomagają dotrzeć do wybranej grupy odbiorców i zwiększyć zainteresowanie stroną. Wśród tych, które są obecnie jednymi z najczęściej polecanych jest SXO.  (więcej…)

Read More

Przewodnik po SEO dla początkujących

Optymalizacja pod kątem wyszukiwarek (SEO) to rodzaj marketingu cyfrowego, który pomaga stronom internetowym pojawić się w wynikach wyszukiwania. Wiele firm nie rozumie znaczenia SEO, dlatego często jest ono pomijane. Jednakże, z tak wieloma użytkownikami, którzy obecnie korzystają z wyszukiwarki Google przed bezpośrednim odwiedzeniem strony, SEO nigdy nie było bardziej istotne dla marek. Użytkownicy prawie zawsze szukają usług lub produktów bezpośrednio w Google, zanim odwiedzą bezpośrednio stronę internetową, co oznacza, że widoczność w wyszukiwarkach jest kluczowa dla sukcesu każdej firmy. (więcej…)

Read More