SXO – nowa strategia marketingowa dla każdej strony www

Marketing internetowy jest dynamiczne rozwijany już od wielu lat. W obliczu ogromnej konkurencji każdy twórca strony internetowej zmaga się ze zdobyciem nowych użytkowników. Na szczęście jednak istnieją liczne strategie marketingowe, które pomagają dotrzeć do wybranej grupy odbiorców i zwiększyć zainteresowanie stroną. Wśród tych, które są obecnie jednymi z najczęściej polecanych jest SXO.  (więcej…)

Read More

Przewodnik po SEO dla początkujących

Optymalizacja pod kątem wyszukiwarek (SEO) to rodzaj marketingu cyfrowego, który pomaga stronom internetowym pojawić się w wynikach wyszukiwania. Wiele firm nie rozumie znaczenia SEO, dlatego często jest ono pomijane. Jednakże, z tak wieloma użytkownikami, którzy obecnie korzystają z wyszukiwarki Google przed bezpośrednim odwiedzeniem strony, SEO nigdy nie było bardziej istotne dla marek. Użytkownicy prawie zawsze szukają usług lub produktów bezpośrednio w Google, zanim odwiedzą bezpośrednio stronę internetową, co oznacza, że widoczność w wyszukiwarkach jest kluczowa dla sukcesu każdej firmy. (więcej…)

Read More

Co to jest audyt SEO i dlaczego jest potrzebny?

audyt seo

Aby Twoja strona internetowa sprzedawała, nie wystarczy ją stworzyć, trzeba ją systematycznie promować. W Internecie istnieją setki stron internetowych, które ze sobą konkurują. Pierwszym krokiem do promocji SEO jest audyt SEO. W tym materiale opiszemy, z jakich etapów się składa i jakie są jego cele. (więcej…)

Read More